Login
You are in: Home > Online Live Darts Games

Online Live Darts Games

Online Live Darts Games

Today s Scheduled Competitions

Today's Scheduled Competitions 29/01/2020 Click to enlarge

DTL 1-20 A

20:08:00  20:08:00
Local Team   Dartkönige   IRISH PUB_01-001, Niedersachsen

VS

Visitor Team   Sons of Darts 2   BURGSTASCHäN_02-002, Nordrhein-westfalen)
20:08:00  20:08:00
Local Team   Dartkings & Queens   IRISH PUB_04-004, Niedersachsen

VS

Visitor Team   DartsDevils   ZUR BLANKE_02-002, Niedersachsen)
20:08:00  20:08:00
Local Team   Bürgis   BüRGERHAUS_01-001, Nordrhein-westfalen

VS

Visitor Team   Wekenbrock   BüRGERHAUS_03-003, Nordrhein-westfalen)
20:08:00  20:08:00
Local Team   Sons of Darts 1   BURGSTASCHäN_04-004, Nordrhein-westfalen

VS

Visitor Team   Irish Pub Kings   IRISH PUB_02-002, Niedersachsen)

DTL 1-20 B

20:00:00  20:00:00
Local Team   Devil´s Animal   BüRGERHAUS_04-004, Nordrhein-westfalen

VS

Visitor Team   Kenars Dreammaker   BEI KENAR_02-002, Niedersachsen)
20:00:00  20:00:00
Local Team   Trippel X   BüRGERHAUS_05-005, Nordrhein-westfalen

VS

Visitor Team   Burning Arrows   BURGSTASCHäN_06-006, Nordrhein-westfalen)
20:00:00  20:00:00
Local Team   Crazy Cat´s   BüRGERHAUS_02-002, Nordrhein-westfalen

VS

Visitor Team   Team Liberty   LIBERTY_04-004, Nordrhein-westfalen)
20:00:00  20:00:00
Local Team   Irish Pub Mix   IRISH PUB_03-003, Niedersachsen

VS

Visitor Team   Double-Impact   BüRGERHAUS_05-005, Nordrhein-westfalen)

TDS. Equipas Grupo A

19:00:00  19:00:00
Local Team   Team Pirolito   PIROLITO-01, Braga

VS

Visitor Team   BlackTeam   PACíFICO-001, Braga)

TDS.Equipas Grupo B

19:00:00  19:00:00
Local Team   Quê Darts   BAR QUê-001, Viana do castelo

VS

Visitor Team   RIP   TEPUY CAFé-001, Braga)
19:00:00  19:00:00
Local Team   PM Team   PARAíSO MONTANHA-001, Viana do castelo

VS

Visitor Team   Pardais ao Ninho   TDS. TORNEIOS 8-001, Aveiro)

2ª CAT. GRUPO B

22:00:00  22:00:00
Local Team   CORETO DARTS   CORETO BAR-002, Setúbal

VS

Visitor Team   GÉNIOS DO BARALHO   .GÉNIOSDOBARALHO-001, Setúbal)

3ª CAT. GRUPO A

22:30:00  22:30:00
Local Team   CRR TEAM   C.R.REBOLARIA-001, Leiria

VS

Visitor Team   LOPES 4   CAFE LOPES-001, Leiria)

3ª CAT. GRUPO C

21:30:00  21:30:00
Local Team   SEVENTEEN 3   SEVENTEEN-003, Santarém

VS

Visitor Team   PDMC-PS/ZIPCODE 2840   PDMC-PS-002, Setúbal)

5º CAT. GRUPO D

21:30:00  21:30:00
Local Team   CHAVE D'OURO 2   CHAVE D'OURO-002, Setúbal

VS

Visitor Team   C.S.A. - CURINGAS   CLUBE DE SETAS-001, Setúbal)
22:30:00  22:30:00
Local Team   SÃO MIGUEL   PAST.SÃO MIGUEL-001, Setúbal

VS

Visitor Team   ILLUMINATO TEAM   ILLUMINATO-001, Setúbal)

LIGA PLATA VIERNES

20:00:00  20:00:00
Local Team   CHISTAVINS   CASA RUCHE-001, Huesca

VS

Visitor Team   GRAN MANZANA   GRAN MANZANA-001, Zaragoza)

UNITED LEAGUE G-20

20:00:00  20:00:00
Local Team   CAFE CENTRE SVH   CENTRE CAFE-001, Barcelona

VS

Visitor Team   BOTIQUIN DARTS   GAUDI-002, Barcelona)
21:00:00  21:00:00
Local Team   GRATACEL 2   TASCA DEL GRATA-002, Barcelona

VS

Visitor Team   2FF TEAM   DOS FF-001, Barcelona)
21:00:00  21:00:00
Local Team   ALMAGRO DARTS 2   BAR LAS TAPAS-002, Almería

VS

Visitor Team   SANT MARTI   CP SANT MARTÍ-001, Barcelona)

UNITED LEAGUE G-18

20:00:00  20:00:00
Local Team   KARADARDOKE   THE BROTHERS OK-001, Córdoba

VS

Visitor Team   LA PERLA B   LA PERLA-001, Las palmas)

UNITED LEAGUE G-17

21:00:00  21:00:00
Local Team   MEDIDARTS   LA CALA-006, Barcelona

VS

Visitor Team   PICK&ROLL   PICK & ROLL-001, Burgos)
21:00:00  21:00:00
Local Team   CUBANITA TEAM   CUBANITA2-001, Las palmas

VS

Visitor Team   DON PEPON   DON PEPON-001, Málaga)
21:00:00  21:00:00
Local Team   BAR TERRAZA 2   LA TERRAZA-002, Barcelona

VS

Visitor Team   APETAS   LOS CASTILLOS 2-001, Araba)

UNITED LEAGUE G-16

21:00:00  21:00:00
Local Team   VIKINGOS   BAR LA PEÑA 2-001, Burgos

VS

Visitor Team   LOS PICHA   BAR EL PICHA-001, Huelva)
21:00:00  21:00:00
Local Team   MIAMI   OASIS-001, Barcelona

VS

Visitor Team   DISCIPULOS DE MAY   GAUDI-001, Barcelona)
21:00:00  21:00:00
Local Team   TRACIOS   LVDVS-001, Araba

VS

Visitor Team   PARADA B   LA PARADA-001, Las palmas)
21:00:00  21:00:00
Local Team   CALIFORNIA BRIVI   BAR CALIFORNIA-001, Burgos

VS

Visitor Team   LOS CHARRITOS L'H   SUMMERTIME-001, Barcelona)
21:00:00  21:00:00
Local Team   OPEN CAFE 4   OPEN CAFE-002, Córdoba

VS

Visitor Team   LOS CAFETEROS   EL CAFETÓ-001, Barcelona)

UNITED LEAGUE G-14

21:00:00  21:00:00
Local Team   LOS FAMILY   KIOSCO CHINO OK-001, Huelva

VS

Visitor Team   PLACIDOS DOMINGOS   CASA DOMINGO-001, Barcelona)

UNITED LEAGUE G-13

21:00:00  21:00:00
Local Team   BORRACHINES DEL GATO   EL GATO GOLOSO-001, Las palmas

VS

Visitor Team   LA ALTEZA -DARTS   LA ALTEZA-001, Burgos)
21:00:00  21:00:00
Local Team   `SPIEKE 2   'T SPIEKE_04-001, Antwerpen

VS

Visitor Team   LOS CHICOS DEL CQC   CQC-001, Málaga)
21:00:00  21:00:00
Local Team   YAROAN   YAROAN 2-002, Huelva

VS

Visitor Team   DOGSTOWN   BAR GOYOTE-002, Barcelona)
21:00:00  21:00:00
Local Team   DARDITOS   OIANDI 2-001, Araba

VS

Visitor Team   EL RUN   EL RUN-001, Girona)
21:00:00  21:00:00
Local Team   CALA BFK   LA CALA-004, Barcelona

VS

Visitor Team   DOBLE BULL   ORIGEN CAFE BAR-001, Sevilla)

UNITED LEAGUE G-8

21:00:00  21:00:00
Local Team   BUNGALOW   BUNGALOW-001, Murcia

VS

Visitor Team   MINUTO 93   FORNO PORTUGUES-001, Huelva)
21:00:00  21:00:00
Local Team   LOS PAKETES   20 D- COPAS-001, Málaga

VS

Visitor Team   PARADETA TEAM   BAR LA PARADETA-001, Girona)
21:00:00  21:00:00
Local Team   CALA-CHARCA   LA CALA-007, Barcelona

VS

Visitor Team   GUARAPO 2   GUARAPO 1-001, Las palmas)
21:00:00  21:00:00
Local Team   CUENCACHITOS DRINK   CACHITO-001, Cuenca

VS

Visitor Team   LOS CACHONDOS   BAR GOYOTE-002, Barcelona)
21:00:00  21:00:00
Local Team   TOWER 1   TOWER-001, Tarragona

VS

Visitor Team   YAROAN 1   YAROAN 1-001, Huelva)
21:00:00  21:00:00
Local Team   NEW SANT MARTI AK47   CP SANT MARTI-002, Barcelona

VS

Visitor Team   FAMILIA DARTS   BAR EL PINAR-002, Cádiz)

L. CANARIA 3ª JUEV.

08:00:00  08:00:00
Local Team   DARDOS SILENSE   BAHIA BAR-001, Santa cruz de tenerife

VS

Visitor Team   CAPRI B   CAPRI-001, Santa cruz de tenerife)

L. CANARIA 4ª JUEV.

08:00:00  08:00:00
Local Team   REGIA DART   REGIA-001, Santa cruz de tenerife

VS

Visitor Team   BAD BOY   TANASU BAR 1-001, Santa cruz de tenerife)

LIGA ON-LINE M-1

19:26:00  19:26:00
Local Team   N.C.PARK TATE   N.C.PARK 2-002, Barcelona

VS

Visitor Team   GOLDEN BONA EDU   BAR GOLDEN BONA-001, Barcelona)
20:00:00  20:00:00
Local Team   N.C.PARK LLAMA   N.C.PARK 3-003, Barcelona

VS

Visitor Team   MALAGA DAVID   BAR VANDALIA-002, Barcelona)
20:00:00  20:00:00
Local Team   NURIA SERVOS   BAR NURIA-001, Barcelona

VS

Visitor Team   STRAVAGANCE DANI   BAR STRAVAGANCE-001, Barcelona)
20:00:00  20:00:00
Local Team   VANDALIA DANI   BAR VANDALIA 1-001, Barcelona

VS

Visitor Team   C.LA MAURINA JAVI   CAMPO MAURINA 2-001, Barcelona)

LIGA ON-LINE M-2

20:00:00  20:00:00
Local Team   MARROS TORINO   BAR MARROS-01, Barcelona

VS

Visitor Team   BON SUQUET   BAR BON SUQUET-01, Barcelona)
20:00:00  20:00:00
Local Team   N.C.PARK PEMAN   N.C.PARK 1-001, Barcelona

VS

Visitor Team   ADRA BENI   BAR ADRA-01, Barcelona)
20:00:00  20:00:00
Local Team   TAPAS 59 ERIC   BAR TAPAS 59-001, Barcelona

VS

Visitor Team   ESCORIAL JOSE   BAR NOU ESCORIAL-001, Barcelona)
20:00:00  20:00:00
Local Team   ZHU ZHU TOMAS   BAR ZHU ZHU-001, Barcelona

VS

Visitor Team   VALIRA PATXI   BAR VALIRA-001, Barcelona)

UNITED LEAGUE G-3

20:00:00  20:00:00
Local Team   BIR BAR   BIR BAR-001, Barcelona

VS

Visitor Team   ESPASITO   ALDER-001, Araba)

TERCERA TERUEL JUEV

20:00:00  20:00:00
Local Team   MOZART   MOZART-001, Teruel

VS

Visitor Team   EL ESCALON   EL ESCALON, Teruel)

L. EQUIPOS GRUPO 1

19:00:00  19:00:00
Local Team   VUELO180   JUNCO 2-001, La rioja

VS

Visitor Team   KIOSKO   BAR KIOSKO-001, Teruel)

L.501-CRICKET G31

21:30:00  21:30:00
Local Team   LORAS DART'S   GYM-001, Madrid

VS

Visitor Team   THE LION'S ESTRELLA   ESTRELLA BAR LA-001, Madrid)
21:30:00  21:30:00
Local Team   JARRIPOTER   LA NUEVA VEGA-001, Madrid

VS

Visitor Team   CHICOS DEL HANNOY   BAR HANNOY-001, Madrid)
21:30:00  21:30:00
Local Team   LINEA 123   LINEA123-001,

VS

Visitor Team   LOS FIESTIASS   EL ROTO-001, Madrid)
21:30:00  21:30:00
Local Team   MERCENARIOS ESTRELLA   ESTRELLA BAR LA-001, Madrid

VS

Visitor Team   ALAVENTURA   AMERICA2-001, Madrid)

LIGA PAREJAS INV

20:00:00  20:00:00
Local Team   NATI A   BAR NATI-001, Barcelona

VS

Visitor Team   LA MIRADA A   BAR LA MIRADA 1-001, Barcelona)
20:00:00  20:00:00
Local Team   LA MIRADA B   BAR LA MIRADA 2-001, Barcelona

VS

Visitor Team   DEPORTIVO PLUS   SALON DEPORTIVO-001, Barcelona)
20:00:00  20:00:00
Local Team   LOS CARPIS   EL POZO-001, Barcelona

VS

Visitor Team   Descansa   W CPU TALLER-001, Barcelona)
20:00:00  20:00:00
Local Team   VALLADOLID A   BAR VALLADOLID-001, Barcelona

VS

Visitor Team   PECERA POOL A   PECERA POOL 1 -001, Barcelona)

SEGUNDA TERUEL

21:00:00  21:00:00
Local Team   LA PLAZA   LA PLAZA, Teruel

VS

Visitor Team   DARTSSQUAD   DISCOVERER, Teruel)
21:00:00  21:00:00
Local Team   NOAH´S   NOAH'S, Teruel

VS

Visitor Team   CULEBRAS   CASTILLO 2-001, Teruel)
21:00:00  21:00:00
Local Team   LOS GATITOS   LION 1-001, Teruel

VS

Visitor Team   RAYAS   PUB RAYAS, Teruel)
21:00:00  21:00:00
Local Team   HAPPY 2   HAPPY-001, Teruel

VS

Visitor Team   LA CHOZA   LA PLAZA II-001, Teruel)

TERCERA TERUEL MIER

21:00:00  21:00:00
Local Team   VODKA JUNIORS   CAPRY 2-001, Teruel

VS

Visitor Team   CANAL ZERO   CANAL ZERO 2 -001, Teruel)
21:00:00  21:00:00
Local Team   LAS LEONAS   LION 2-001, Teruel

VS

Visitor Team   HAPPYGIRLS   PUB HAPPINESS 2-001, Teruel)

G OTOÑO 19 3A-G3

18:00:00  18:00:00
Local Team   XAREU D   ELXAREU-001, Asturias

VS

Visitor Team   GALES MAR   GALES-001, Asturias)
18:00:00  18:00:00
Local Team   CONCI E   CHIGRE CONCI 1-001, Asturias

VS

Visitor Team   X FUERA   VERTICE-001, Asturias)

ADL B DIV PLAYOFF

15:00:00  15:00:00
Local Team   NO SKILL, JUST LUCKY   COLONIAL INN-001, Idaho

VS

Visitor Team   SHARP SHOOTERS   WHISKEY CREEK 2-002, Idaho)

Doppel Di M.O. T4

00:51:00  00:51:00
Local Team   Krach am Bach   SPIELPARADIES_01-001, Sachsen

VS

Visitor Team   Ostfriesen Jungs   DCDIRTYANGELS_01-001, Niedersachsen)

Doppel Di O.O. T8

00:28:45  00:28:45
Local Team   Girls Power   DCDIRTYANGELS_02-002, Niedersachsen

VS

Visitor Team   Die Legionäre   MALZTENNE_01-001, Bayern)

LH2T19FALL

01:30:00  01:30:00
Local Team   Late Entry   LIL'S BOARD 7-001, Virginia

VS

Visitor Team   TASSO'S TEAM   LIL'S BOARD 6-001, Virginia)
01:35:00  01:35:00
Local Team   AMF   LIL'S BOARD 7-001, Virginia

VS

Visitor Team   CHUCK'S TEAM   LIL'S BOARD 7-001, Virginia)

LSSP TUESDAY FINALS

02:15:00  02:15:00
Local Team   7-FARMER   A-002, Barcelona

VS

Visitor Team   6-MEGAN   A-002, Barcelona)

383 PLOF 2019

02:00:00  02:00:00
Local Team   BEAUTY & THE BEAST   3RD BASE 2-003, Louisiana

VS

Visitor Team   FUSTERCLUCKS   DARNELLS TAVERN3-001, Tennessee)
02:00:00  02:00:00
Local Team   T & K   MIDWAY #2-001, Tennessee

VS

Visitor Team   FIELD FILLERS   DARNELLS TAVERN1-001, Tennessee)
Schedule calculated using the following local time:
(Europe/Berlin)
GMT +1
Radikal Players The Best Community of Darts Players